SN74ACT14PWR
DigiKeyn tuotenumero
296-4369-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-4369-1-ND - Cut Tape (CT)
296-4369-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74ACT14PWR
Kuvaus
IC INVERT SCHMIT 6CH 1IN 14TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 6 Kanavainen Schmitt-laukaisu 14-TSSOP
EDA/CAD-mallit
SN74ACT14PWR -mallit
Virta - lähtö korkea, matala
24mA, 24mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,5V – 1,4V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,2V – 2,1V
Osan tila
Aktiivinen
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
11,5ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V