SN74ACT14PW
DigiKeyn tuotenumero
296-26378-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74ACT14PW
Kuvaus
IC INVERT SCHMIT 6CH 1IN 14TSSOP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 6 Kanavainen Schmitt-laukaisu 14-TSSOP
EDA/CAD-mallit
SN74ACT14PW -mallit
Virta - lähtö korkea, matala
24mA, 24mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,5V – 1,4V
Pakkaustapa
Putki
Logiikkataso - korkea
1,2V – 2,1V
Osan tila
Vanhentunut
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
11,5ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V