LMR16006YDDCR
DigiKeyn tuotenumero
296-40294-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-40294-1-ND - Cut Tape (CT)
296-40294-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR16006YDDCR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,765V 1 Lähtö 600mA SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMR16006YDDCR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Tulojännite (maks.)
60V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Jännite - lähtö (maks.)
55V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
2,1MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
No
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-THIN
Tulojännite (min.)
4V