SMDJ43CA
DigiKeyn tuotenumero
SMDJ43CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMDJ43CACT-ND - Cut Tape (CT)
SMDJ43CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDJ43CA
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 43,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMDJ43CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
43,2A
Sarja
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
43V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V