SMCJ43CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ43CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ43CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ43CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ43CA
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 21,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ43CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
21,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
43V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V