5.0SMDJ43CA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 5.0SMDJ43CA |
Kuvaus | TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 69,4V Puristusliitin 72,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 5.0SMDJ43CA -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 72,1A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 5000W (5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus Kyllä |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Telekommunikaatio |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 43V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 47,8V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 69,4V |