LG Q396-PS-35-0-20-R18 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
ams-OSRAM USA INC.
Varastossa: 61 997
Tekniset tiedot
MFR Recommended
ams-OSRAM USA INC.
Varastossa: 32 000
Tekniset tiedot
Vihreä 573nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 0603 (1608 metrinen)
LG Q396-PS-35-0-20-R18
DigiKeyn tuotenumero
475-LGQ396-PS-35TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LGQ396-PS-35CT-ND - Cut Tape (CT)
475-LGQ396-PS-35DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LG Q396-PS-35-0-20-R18
Kuvaus
LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LG Q396-PS-35-0-20-R18 -mallit
Kategoria
Linssin koko
1,00mm x 0,80mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Sarja
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
150°, 120°
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Valkoinen
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,40mm