LMR16006XEVM
DigiKeyn tuotenumero
296-43455-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR16006XEVM
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LMR16006
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LMR16006 SIMPLE SWITCHER® Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
600mA
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
6V – 60V
Sarja
Regulaattorin topologia
Paluu
Pakkaustapa
Kotelo
Taajuus - kytkentä
700kHz
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Käytetty mikropiiri/osa
LMR16006
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Lähtöjännite
5V