NMN0.75BK250
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN0.75BK250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN0.75BK250
Kuvaus
SLEEVING 0.75" ID POLY 250' BLK
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 0,750" (19,05mm) 250' (76,20m)
Pituus
250' (76,20m)
Sarja
Seinän paksuus
0,040" (1,02mm)
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli
0,750" (19,05mm)
Halkaisija - ulkopuoli
0,830" (21,08mm)