X4-18.0-0-FSP-SM
DigiKeyn tuotenumero
484-X4-18.0-0-FSP-SM-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
X4-18.0-0-FSP-SM
Kuvaus
HEATSHRNK TUBING 18.0 BLACK 50M
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 0,756" (19,20mm) 2 – 1 Musta 164,0' (50,0m)
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,018" (0,46mm)
Valm.
Materiaali
Sarja
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Pakkaustapa
Kela
Väri
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 125°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
70°C
Kutistussuhde
Säilytys/jäähdytyslämpötila
65°F – 95°F (18°C – 35°C)
Pituus
164,0' (50,0m)
Säilyvyys
144 kuukautta
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,756" (19,20mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,354" (8,99mm)