MBN0.25SV250
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBN0.25SV250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBN0.25SV250
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX250'
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,250" (6,35mm, 1/4") - ulkohalk. X 250,0' (76,20m) 36 AWG
Kategoria
Koko, toimitettu
0,250" (6,35mm, 1/4") - ulkohalk.
Paksuus
0,013" (0,33mm)
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
24
Johdon paksuus - päät
36 AWG