MBN0.50SV100
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBN0.50SV100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBN0.50SV100
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk. X 100,0' (30,48m) 36 AWG
Kategoria
Koko, toimitettu
0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk.
Paksuus
0,013" (0,33mm)
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
48
Johdon paksuus - päät
36 AWG