MBN0.13SV250
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBN0.13SV250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBN0.13SV250
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX250'
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,125" (3,18mm, 1/8") - ulkohalk. X 250,0' (76,20m) 36 AWG
Kategoria
Koko, toimitettu
0,125" (3,18mm, 1/8") - ulkohalk.
Valmistaja
Techflex
Paksuus
0,013" (0,33mm)
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
24
Pakkaustapa
Kela
Johdon paksuus - päät
36 AWG