TPLH-2R7/12WR10X30
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLH-2R7/12WR10X30-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLH-2R7/12WR10X30
Kuvaus
CAP 12F 2.7V THROUGH HOLE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 36mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
12 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,260" (32,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
36mOhm @ 1kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C