TPL-10/10X30F
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPL-10/10X30F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL-10/10X30F
Kuvaus
CAP 10F -10% +20% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 60mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
-10%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 1kHz