DGH105Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH105Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH105Q2R7
Kuvaus
CAPACITOR 1F -10%, +30% 2.7V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 200mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,610" (15,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm @ 1kHz