A755MS158M0JAAE013
DigiKeyn tuotenumero
399-A755MS158M0JAAE013-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A755MS158M0JAAE013
Kuvaus
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 13mOhm 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A755MS158M0JAAE013 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
KEMET
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
262.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.25 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
1500 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
13mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C