FN2070-10-06
DigiKeyn tuotenumero
817-1307-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FN2070-10-06
Kuvaus
LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 10 A 110V, 250VAC DC – 400Hz Kaksivaiheinen Pikaliitos
Kategoria
Taajuus - käyttö
DC – 400Hz
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UR
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Konfiguraatio
Kaksivaiheinen
Induktanssi
4,5mH
Jännite - nimellinen AC
110V, 250V
Päätuotenumero
Virta
10 A