FN2070-16-06
DigiKeyn tuotenumero
817-1311-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FN2070-16-06
Kuvaus
LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 16 A 110V, 250VAC DC – 400Hz Kaksivaiheinen Pikaliitos
Kategoria
Taajuus - käyttö
DC – 400Hz
Valmistaja
TE Connectivity Schaffner
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UR
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Suodatintyyppi
Yksivaiheinen
Terminointityyppi
Pikaliitos
Konfiguraatio
Kaksivaiheinen
Induktanssi
2,8mH
Jännite - nimellinen AC
110V, 250V
Päätuotenumero
Virta
16 A