PX0675/63
PX0675/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0675/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1350-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0675/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Naaraspistokkeet IEC 320-2-2/F Paneelikiinnitys, Laippa
EDA/CAD-mallit
PX0675/63 -mallit
Kategoria
Napojen lukumäärä
3
Valmistaja
Bulgin
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Sarja
Tilaa varokkeelle
No
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Liittimen malli
IEC 320-2-2/F
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC