KUP-11A55-24
DigiKeyn tuotenumero
PB222-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KUP-11A55-24
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VAC Kela Runkokiinnitys
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Kelan eristys
Luokka B
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
15 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
10 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-45°C – 55°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-kadmiumoksidi (AgCdO)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Hyväksyjä
CSA, UR
Kytkentäjännite
240VAC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA
Kelan resistanssi
85 Ohms
Kelan virta
84 mA