MJN2CF-AC24
DigiKeyn tuotenumero
Z243-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MJN2CF-AC24
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VAC Kela Runkokiinnitys
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöaika
20 ms
Osan tila
Aktiivinen
Vapautusaika
10 ms
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-45°C – 60°C
Kelan jännite
Kontaktin materiaali
Hopeaseos
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Hyväksyjä
CSA, UR
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Releen tyyppi
Kytkentäjännite
600VAC, 28VDC - maks.
Kelan resistanssi
75 Ohms
Korkein kytkettävä kuormavirta
6000VA, 280W
Päätuotenumero
Kelan virta
70.8 mA