KUP-11A55-24 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Varastossa: 1 015
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 136
Tekniset tiedot
Uusi tuote
Tuotteen KUP-11A55-24 kuvaa ei ole saatavana
KUP-11A55-24
DigiKeyn tuotenumero
1111-KUP-11A55-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KUP-11A55-24
Kuvaus
GENERAL PURPOSE RELAYS KUP-11A55
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VAC Kela Runkokiinnitys
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Sarja
Kelan eristys
Luokka B
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
15 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
10 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-45°C – 55°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-kadmiumoksidi (AgCdO)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Hyväksyjä
CSA, UR
Kytkentäjännite
240VAC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2400VA
Kelan resistanssi
85 Ohms
Kelan virta
84 mA