KUP-11AA5-24 (secondary)
TE Connectivity Relay Products | Digi-Key Daily
KUP-11AA5-24
DigiKeyn tuotenumero
PB2274-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KUP-11AA5-24
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VAC Kela Runkokiinnitys
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-45°C – 55°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
240VAC - maks.
Kelan resistanssi
85 Ohms
Kelan virta
84 mA