LR1F150R
DigiKeyn tuotenumero
A105950CT-ND - Cut Tape (CT)
A105950TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LR1F150R
Kuvaus
RES 150 OHM 1% 0.6W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LR1F150R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,244" pit. (2,30mm x 6,20mm)