MRS25000C1500FCT00
DigiKeyn tuotenumero
BC4001CT-ND - Cut Tape (CT)
BC4001TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MRS25000C1500FCT00
Kuvaus
RES 150 OHM 0.6W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MRS25000C1500FCT00 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Koostumus
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)