MBB02070C1500FRP00
DigiKeyn tuotenumero
56-MBB02070C1500FRP00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
56-MBB02070C1500FRP00CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBB02070C1500FRP00
Kuvaus
RES 150 OHM 0.6W 1% AXIAL
Tarkka kuvaus
150 Ohms ±1% 0,6W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,098" halk. x 0,256" pit. (2,50mm x 6,50mm)