ANT-LPC-FPC-100
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-LPC-FPC-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-LPC-FPC-100
Kuvaus
RF ANT LTE CBRS FLEX ADHES UFL
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz Yleiskäyttöön Litteä kytkentä RF-antennit 698MHz – 803MHz, 791MHz – 960MHz, 1,553GHz – 1,609GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,4GHz – 2,485GHz, 2,496GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 3,8GHz 0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-LPC-FPC-100 -mallit
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Paluuhäviö
-3,7dB, -11,7dB, -3,6dB, -5,1dB, -5,8dB, -9,5dB
Sarja
Vahvistus
0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi
Pakkaustapa
Pussi
Teho - maksimi
2 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin, Navigointi
Terminointi
I-PEX MHF1 (U.FL)
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz
Korkeus (maks.)
0,010" (0,20mm)
Taajuusalue
698MHz – 803MHz, 791MHz – 960MHz, 1,553GHz – 1,609GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,4GHz – 2,485GHz, 2,496GHz – 2,69GHz, 3,3GHz – 3,8GHz