ANT-915-USP410
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-915-USP410TR-ND - Rullattu teippi (TR)
343-ANT-915-USP410CT-ND - Cut Tape (CT)
343-ANT-915-USP410DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-915-USP410
Kuvaus
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA, Sigfox Siru RF-antennit 902MHz – 930MHz 0,9dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
ANT-915-USP410 -mallit
VSWR
2,5
Sarja
Paluuhäviö
-7,4dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
0,9dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
5 W
Terminointi
Juotostina
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Korkeus (maks.)
0,114" (2,90mm)
Taajuusalue
902MHz – 930MHz