ANT1204LL05R0915A
DigiKeyn tuotenumero
311-1525-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1525-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1525-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT1204LL05R0915A
Kuvaus
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Tarkka kuvaus
915MHz ZigBee™ Siru RF-antennit 905MHz – 925MHz 3,32dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT1204LL05R0915A -mallit
Pulse Electronics
VSWR
2
Sarja
Paluuhäviö
-13,35dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
3,32dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
1 W
RF-perhe/standardi
Terminointi
Juotostina
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Korkeus (maks.)
0,063" (1,60mm)
Taajuusalue
905MHz – 925MHz