ANT-2.4-CW-RAH-RPS
DigiKeyn tuotenumero
ANT-2.4-CW-RAH-RPS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™ Piiska, Suorakulma RF-antennit 2,35GHz – 2,6GHz 1,6dBi RP-SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suorakulma
Valmistaja
TE Connectivity Linx
Raitojen lukumäärä
1
Sarja
VSWR
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
1,6dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
RP-SMA uros
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
1,008" (25,60mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Sovellukset
Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™
Taajuusalue
2,35GHz – 2,6GHz