ANT-2.4-CW-RH-RPS
DigiKeyn tuotenumero
ANT-2.4-CW-RH-RPS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-2.4-CW-RH-RPS
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz Bluetooth, Kierre, Wi-Fi, Zigbee™ Piiska, Suora RF-antennit 2,39GHz – 2,49GHz -0,9dBi RP-SMA uros Liitinkiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ANT-2.4-CW-RH-RPS -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
-0,9dBi
Terminointi
RP-SMA uros
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
1,063" (27,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Taajuusalue
2,39GHz – 2,49GHz