W24-RSMA-M
DigiKeyn tuotenumero
1475-1025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W24-RSMA-M
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA SMA MALE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz WLAN Piiska, Suorakulma RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 2,15dBi SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
VSWR
1,5
Valmistaja
Inventek Systems
Paluuhäviö
-17dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
2,15dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
50 W
RF-perhe/standardi
WiFi
Terminointi
SMA uros
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Korkeus (maks.)
1,829" (46,46mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz