YFF18PH0J106MT00HE
DigiKeyn tuotenumero
445-YFF18PH0J106MT00HETR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-YFF18PH0J106MT00HECT-ND - Cut Tape (CT)
445-YFF18PH0J106MT00HEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF18PH0J106MT00HE
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Tarkka kuvaus
10 µF Läpisyöttökondensaattorit 6,3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
YFF18PH0J106MT00HE -mallit
Kategoria
Virta
4 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kytkentähäviö
40dB @ 90kHz – 1,8GHz
Kapasitanssi
10 µF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Jännite – nimellinen
6,3V