ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 5,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
1,8µA
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)