MC2016K24.0000C16ESH
DigiKeyn tuotenumero
478-MC2016K24.0000C16ESHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-MC2016K24.0000C16ESHCT-ND - Cut Tape (CT)
478-MC2016K24.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC2016K24.0000C16ESH
Kuvaus
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
3,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q100, AEC-Q200
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)