MAF2520ASS600CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-175497-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175497-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175497-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAF2520ASS600CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 1008 1LN
Tarkka kuvaus
60 Ohms 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 1008 (2520 metrinen) 700mA 364mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
700mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
364mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 1 MHz
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)