YFF18AC1C104MT0Y0N
DigiKeyn tuotenumero
445-175322-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175322-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175322-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF18AC1C104MT0Y0N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
Tarkka kuvaus
0.1 µF Läpisyöttökondensaattorit 16V 1 A 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
YFF18AC1C104MT0Y0N -mallit
Kategoria
Virta
1 A
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Kytkentähäviö
30dB @ 2MHz – 4GHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Kapasitanssi
0.1 µF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Jännite – nimellinen
16V