YFF18AC0J105MT0Y0E
DigiKeyn tuotenumero
445-YFF18AC0J105MT0Y0ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-YFF18AC0J105MT0Y0ECT-ND - Cut Tape (CT)
445-YFF18AC0J105MT0Y0EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF18AC0J105MT0Y0E
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Läpisyöttökondensaattorit 6,3V 2 A 20mOhm 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
YFF18AC0J105MT0Y0E -mallit
Kategoria
Virta
2 A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
20mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lämpötilakerroin
±2,5ppm/°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q200
Tyyppi
Läpisyöttö
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kapasitanssi
1 µF
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
6,3V
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)