YFF31HC2A105MT000N
DigiKeyn tuotenumero
445-16151-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-16151-1-ND - Cut Tape (CT)
445-16151-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF31HC2A105MT000N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Läpisyöttökondensaattorit 100V 6 A 5mOhm 1206 (3216 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
YFF31HC2A105MT000N -mallit
Kategoria
Virta
6 A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
5mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kytkentähäviö
40dB @ 800kHz – 2GHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
1 µF
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Jännite – nimellinen
100V