YFF18SC1H223MT0H0N
DigiKeyn tuotenumero
445-16140-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-16140-1-ND - Cut Tape (CT)
445-16140-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF18SC1H223MT0H0N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0603
Tarkka kuvaus
0.022 µF Läpisyöttökondensaattorit 50V 1 A 50mOhm 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
YFF18SC1H223MT0H0N -mallit
Kategoria
Virta
1 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kytkentähäviö
30dB @ 10MHz – 3GHz
Kapasitanssi
0.022 µF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Jännite – nimellinen
50V