SLF7032T-150M1R1-2PF
DigiKeyn tuotenumero
445-2001-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-2001-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2001-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLF7032T-150M1R1-2PF
Kuvaus
FIXED IND 15UH 1.1A 90 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.1 A 90mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SLF7032T-150M1R1-2PF -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
90mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Vanhentunut
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,276" lev. (7,00mm x 7,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,134" (3,40mm)