CLF7045NIT-150M-D
DigiKeyn tuotenumero
445-174174-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174174-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174174-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLF7045NIT-150M-D
Kuvaus
FIXED IND 15UH 2.3A 66 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.3 A 66mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CLF7045NIT-150M-D -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,3A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
66mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,291" pit. x 0,276" lev. (7,40mm x 7,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)