VLS5045EX-150M
DigiKeyn tuotenumero
445-174845-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174845-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174845-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VLS5045EX-150M
Kuvaus
FIXED IND 15UH 1.9A 143 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.9 A 143mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VLS5045EX-150M -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,2A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
143mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)