RCM70CGI-471
DigiKeyn tuotenumero
495-RCM70CGI-471TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Cut Tape (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCM70CGI-471
Kuvaus
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700mA DCR 170mOhm (tyyp.)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCM70CGI-471 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
700mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
170mOhm (tyyp.)
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,236" lev. (7,10mm x 6,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,205" (5,20mm)
Induktanssi taajuudella
470 µH @ 100 kHz