ICI70CGI-222
DigiKeyn tuotenumero
495-ICI70CGI-222TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-ICI70CGI-222CT-ND - Cut Tape (CT)
495-ICI70CGI-222DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ICI70CGI-222
Kuvaus
ISOLATION INDUCTORS 2.2 MH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,2mH Pulssimuuntajat 1:1 Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ICI70CGI-222 -mallit
Kategoria
Kierroslukujen suhde - ensiö:toisio
1:1
Valmistaja
TDK
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,236" lev. (7,10mm x 6,00mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssi
2,2mH