KCZ1210AH301HRTD25
DigiKeyn tuotenumero
445-KCZ1210AH301HRTD25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-KCZ1210AH301HRTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-KCZ1210AH301HRTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KCZ1210AH301HRTD25
Kuvaus
CMF FOR AUTO,300,0.1A,-55~125
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Valmistaja
TDK
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
0504 (1210 metrinen), 4 johtoa
Virtaluokitus (maks.)
100mA