MU1005-471Y
DigiKeyn tuotenumero
MU1005-471Y-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MU1005-471Y
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 100mA 650mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MU1005-471Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
100mA
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
650mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz