SIT8920BM-32-33E-20.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8920BM-32-33E-20.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8920BM-32-33E-20.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±25ppm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)