FA28C0G2E101JNU06 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
TDK
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TDK
Varastossa: 487
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Murata Electronics
Varastossa: 1 333
100 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
FA28C0G2E101JNU06
DigiKeyn tuotenumero
FA28C0G2E101JNU06-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA28C0G2E101JNU06
Kuvaus
CAP CER 100PF 250V C0G RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
FA28C0G2E101JNU06 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)